covid vaccine detox
Our treatment is beneficial for the detoxification of inflammatory spike protein residues circulating in the bod
Miközben a tüskefehérje méregtelenítésének fontosságát vizsgáljuk, elengedhetetlen, hogy fontolóra vegyük azokat a proaktív protolokat amelyek segíthetnek csökkenteni a lehetséges károkat.
QUERCETIN . ivermektin .
Nattokináz: A nattokináz fermentált szójababból származó enzim. Ismeretes, hogy képes lebontani a fibrint, a vérrögképződésben szerepet játszó fehérjét. A tüskeproteinekkel összefüggésben a nattokináz enzimatikus hatása elősegítheti a tüskefehérjék lebontását, potenciálisan csökkentve azok szervezetre gyakorolt hatását.
Bromelain: A bromelain az ananász szárában található enzimek keveréke. Gyulladásgátló tulajdonságairól és a fehérjék emésztését elősegítő képességéről ismert. A tüskefehérje méregtelenítésével összefüggésben a bromelain szerepe a tüskefehérjék lebontásában előnyös lehet az esetleges károk csökkentésében.
Kurkumin: A kurkumin a kurkumában található vegyület, amely erős gyulladásgátló és antioxidáns tulajdonságairól ismert. Segíthet csökkenteni a gyulladást és az oxidatív stresszt, amelyet a tüskefehérje-expozíció okoz, és potenciálisan mérsékelheti az ezekkel a fehérjékkel kapcsolatos károsodásokat.
Spike Protein inhibitorok: Prunella vulgaris, fenyőtűk, emodin, neem, pitypang levél kivonat, ivermektin
Spike Protein Semlegesítők: N-acetilcisztein (NAC), glutation, édeskömény tea, csillagánizs tea, fenyőtű tea, orbáncfű, comfrey levél, C-vitamin
Kimutatták, hogy az ivermektin kötődik a tüskefehérjéhez , ami potenciálisan hatástalanná teszi azt a sejtmembránhoz való kötődésben.
Számos természetben előforduló növény, köztük a fenyőtűk, édeskömény, csillagánizs, orbáncfű és comfrey levele tartalmaz egy sikiminsav nevű anyagot, amely segíthet semlegesíteni a tüskefehérjét. A shikiminsav segíthet csökkenteni a tüskeprotein számos lehetséges káros hatását, és úgy gondolják, hogy ellensúlyozza a vérrögképződést .
A C-vitamin rendszeres orális adagolása hasznos bármely toxin semlegesítésében.
A fenyőtű tea erős antioxidáns hatással rendelkezik, és magas koncentrációban tartalmaz C-vitamint.
A nattokináz (lásd az 1. táblázatot), a „Natto” japán szójababból származó enzim, egy természetes anyag, amelynek tulajdonságai segíthetnek csökkenteni a vérrögök előfordulását.
Sunshine Bay Residence
Miért érdemes megfontolni a tüskeprotein méregtelenítését?
bizonyítékok azt is mutatják, hogy sejtjeink magjában a tüskefehérje rontja sejtjeink DNS-javító képességét.
A természetes fertőzésből vagy a Covid-oltásból származó tüskefehérje károsítja szervezetünk sejtjeit, ezért fontos, hogy a lehető legjobban méregtelenítsünk belőle.
A tüskeprotein a vírus rendkívül mérgező része, és a kutatások összefüggésbe hozták a vakcina által kiváltott tüskeproteint toxikus hatásokkal. A tüskefehérje kutatása folyamatban van.
A vírus tüskefehérjét olyan káros hatásokkal hozták kapcsolatba, mint például: vérrögök, agyköd, tüdőgyulladás és szívizomgyulladás. Valószínűleg ez a felelős a Covid-19 vakcina számos mellékhatásáért, amelyeket a WCH injekció utáni útmutatójában tárgyaltak.
A Pfizer vakcinára vonatkozó japán biológiai eloszlási vizsgálat megállapította, hogy az oltást követő 48 órában a vakcina részecskéi a test különböző szöveteibe eljutottak, és nem maradtak meg az injekció beadásának helyén, magas koncentrációban pedig a májban, a csontvelőben és a csontvelőben. petefészkek.
A spikopathiával kapcsolatos újabb bizonyítékok arra utalnak, hogy a gyulladással és a véralvadással kapcsolatos hatások bármely szövetben előfordulhatnak, amelyben a tüskefehérje felhalmozódik. Ezenkívül az egereken végzett szakértői vizsgálatok azt találták, hogy a tüskeprotein képes átjutni a vér-agy gáton. Így emberekben potenciálisan neurológiai károsodáshoz vezethet, ha nem ürül ki a szervezetből.
Az ACE2 receptor a sejtfalban, a tüdő és a vérerek bélésében, valamint a vérlemezkékben található. A tüskefehérje az ACE2 receptorokhoz kötődik.
Feltételezték, hogy a tüskeprotein nagy koncentrációja kötődhet ACE2 receptorainkhoz, és hatékonyan „ülhet ott”, blokkolva e receptorok szabályos működését a különböző szövetekben. Ezeknek a receptoroknak a megzavarása a szöveti működés megváltozása révén számos káros hatáshoz kapcsolódik .
Ha a tüskés fehérjék a sejtfalhoz kötődnek, és „helyben maradnak”, az immunrendszert az egészséges sejtek megtámadására indíthatják, és esetleg autoimmun betegséget válthatnak ki.
A tüskeprotein a vérlemezkéken és az ereket bélelő endotélsejteken található ACE2-receptorokhoz kapcsolódhat, ami rendellenes vérzést vagy vérrögképződést okozhat, mindkettő a vakcina által kiváltott thromboticus thrombocytopeniához